MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9614051
*
nr 961 4051
Byrå
3-lådig, 1960-tal, längd: 76 cm, djup: 38 cm, höjd: 86 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:18:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 18:36:01
1
150 kr
6/5 20:58:33
2
150 kr
6/5 20:58:33
1
150 kr (Budbetjänt)
6/5 20:59:09
2
200 kr
11/5 11:02:55
3
Vinnande bud
11/5 17:46:25
4
350 kr
11/5 17:46:25
3
400 kr (Budbetjänt)
11/5 17:46:39
4
450 kr
11/5 17:46:39
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58
-
5216 Byrå
Björk med stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, hö..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:56
-
5319 Byrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 105 cm, djup: 37 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:02
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:16
-
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:55
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:08
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4051
Byrå
3-lådig, 1960-tal, längd: 76 cm, djup: 38 cm, höjd: 86 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 18:36:01 | 1 | 150 kr |
6/5 20:58:33 | 2 | 150 kr |
6/5 20:58:33 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
6/5 20:59:09 | 2 | 200 kr |
11/5 11:02:55 | 3 | Vinnande bud |
11/5 17:46:25 | 4 | 350 kr |
11/5 17:46:25 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
11/5 17:46:39 | 4 | 450 kr |
11/5 17:46:39 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58 -
5216 Byrå
Björk med stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, hö..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:56 -
5319 Byrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 105 cm, djup: 37 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:02
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:16 -
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:55 -
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:08